top of page

Önce Can, Kendime Bakım Atölyesi


22-29 Temmuz, 5-12 Ağustos, 21.00-23.00 /Online

Kolaylaştıranlar: Gizem Alav Şapçı, Hülya Tosun

Yeni serinin kayıtlarını açtık, bekleriz


Kendimize bakmanın bencillik sayıldığı bir kültürde, hele evlerimize kapandığımız bu dönemde, kendi ihtiyaçlarımızı ikinci plana atmayı alışkanlık haline getirmiş olabiliriz. Şiddetsiz İletişim bizleri, dış koşullara tutunmadan kendi ihtiyaçlarımızı gözetmeye ve iç kaynaklarımızı doldurmanın yarattığı iyilik halinin canlılığımızı, hayatı beslediği bir anlayışa yönelmeye davet ediyor.


Her biri 2 saat süren ve dört haftaya yayılan dört buluşmalı atölyede, “önce can, sonra canan” bakış açısının bencillik değil, “ben”le dolu olmak anlamına geldiğini hatırlayarak, kendimizle olduğu kadar sevdiklerimizle ilişkilerimizi de desteklemek istiyoruz.


Çalışma boyunca, kendimize bakım ve özene ihtiyaç duyduğumuz alanları fark ederek, iç engellerimizi dönüştürerek, ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere harekete geçme gücünü (geri) kazanmayı amaçlıyoruz.


Şiddetsiz İletişim’in araç ve yöntemlerini temel alacağımız ve pratik uygulamalarla destekleyeceğimiz “Önce ‘Can’” Atölyesi, Şiddetsiz İletişim’le tanışmış katılımcılar kadar bu yaklaşımı merak edenlere de açık.


Bilgi için arayabilir, yazabilirsiniz: Hülya Tosun 0533 352 94 68 / ruhubohcadagezen@gmail.com

.

96 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page