top of page

Şiddetsiz İletişim ile Yaşam Odaklı Liderlik


Ekim 2019-Mart 2020 / İstanbul

Kolaylaştıranlar: Judy Saruhan Bleil, Gizem Alav Şapçı, Hülya Tosun

YOL yeni yolcularıyla buluşuyor...

Şiddetsiz İletişim’in yaşamı zenginleştiren gücünün tadını alan ve bu dilde “yapmaktan olmaya doğru” ilerlemek isteyen katılımcılarla birlikte yol almak için,Judy Saruhan, Gizem Alav Sapci ve Hülya Tosunbirlikte sonbaharda tekrar “Ebeveynliğin Kalbi - Şiddetsiz İletişim’le Yaşam Odaklı Liderlik" (Y.O.L.) Programı’na başlıyoruz.

Ekim 2019’dan Mart 2020’ye, 5 aya yayılan toplam 10 günlük program ve Mayıs ayında arzu eden katılımcılara sunacağımız 4 günlük inziva boyunca, yetişkin - çocuk ilişkileri penceresinden kendimizle ve sevdiklerimizle ilişkimizde şefkatli özümüze yolculuk yaparken, yolda olmanın, güvenli bir çalışma ortamında birlikte büyüme ve gelişmenin gücünü deneyimlemek istiyoruz.

“Ebeveynliğin Kalbi - Şiddetsiz İletişim’le Y.O.L. Programı”, Ebeveynliğin Kalbi - giriş serisine veya Şiddetsiz İletişim’e giriş semineri niteliğinde bir başka eğitime katılmış olan ve bu alanda kendi yaşamına ve çevresine liderlik etmek isteyen herkese (anne-babalara, öğretmenlere, uzmanlara…) açık.

Bilgi ve kayıt için: gizemalav@gmail.com / 05325244383


90 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page