top of page

AŞK AŞKI ÇEKER


2-9-16-23 Haziran 2020 -Online


Kolaylaştıranlar: Ayfer Andaç, Ece Cengiztekin, Hülya Tosun


"Senin görevin aşkı aramak değil; ancak onunla aranda kurduğun engelleri aramak ve bulmaktır." Mevlânâ Biz üç arkadaş (Ayfer, Ece ve Hülya) oyunbaz bir merakla çıktığımız bir yolda, terapist ve yazar Katherine Woodward Thomas'ın sunduğu ve hayatlarımıza dokunan araçlarla kendimizi sevginin tam kalbine doğru bir yolculukta bulduk.

Siz de bu araçları Şiddetsiz İletişim desteğiyle oluşturduğumuz güvenli ve şefkatli alanda deneyimlemek isterseniz niyetimiz; 🔻Sevgi ile aramızdaki engelleri tek tek görüp kaldırmak, 🔻Kendimizle kabul ve şefkatle bağlantı kurmak, 🔻Kadim çekim yasasını keşfetmek, 🔻Hayatımıza sevgi(li)yi davet etmek.


Toplamda 7 modül* olarak tasarladığımız programın 1. modül teması: SEVGİYE YER AÇIYORUM *Diğer modülleri zamanla duyuracağız, dilerseniz tamamına dilerseniz sadece istediklerinize katılabilirsiniz. 1. Modül Program İçeriği 📍Çevremizin sevgi dolu ve anlamlı ilişkiler yaratma konusundaki kabiliyetimiz üzerindeki etkisini keşfedeceğiz. 📍Kalbimizi sevgiye açmak için kendimizi hazırlayacağız ve sağlıklı bağlar kurmak için kapasitemizi genişletmeyi keşfedeceğiz. 📍Hayatlarımızı sevginin gücüyle yeniden tasarlamak için vizyon geliştireceğiz. 📍Sevgiyi dolu dolu yaşama fikrini destekleyen aksiyonlar almaya başlayacağız. Video Konferans Tarihleri: 2-9-16-23 Haziran 2020 Salı Akşamları Saat: 20:30-22:30 Telefon, bilgisayar, tabletlerden bağlanabileceğiniz Zoom uygulamasını kullanacağız. Kayıt ve iletişim için: ececengiztekin@gmail.com Çizim: Ece Cengiztekin @simplaartwork #şiddetsiziletişim #özsevgi #özşefkat

88 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


bottom of page