top of page

Bağlantı Dansı II - Öz Şefkat


19, 26 Ocak, 02, 09 Şubat 2021 - Online


Kolaylaştıranlar : Esin Erek, Aysel YükselenerDerin duygularımızla temas yeteneğimizi artırarak duygusal dayanıklılığımızı, öz şefkatimizi geliştirmeyi amaçlayan bir programdır.


Şiddetsiz İletişim alanında minimum 4 gün ( 15 saat ve üzeri ) eşdeğer eğitim almış herkese açık bir programdır.

Program İçeriği : * Öfkemi Anlamak * Utancı Açığa Çıkarmak * İyileştiren Empati * Düşman İmgelerini Dönüştürmek * Süpervizyon

Bu program bittikten sonra Bağlantı Dansı Derinleşme programına devam edebilirsiniz . (Ayda 2 kez 2'er saat toplam 5 ay süren bir buluşma. Toplam 20 saat. Şiddetsiz İletişim dilini içselleştirmeyi , topluluklardaki deneyiminizi kolaylaştırmayı amaçlar) Buluşma Saatleri : Salı günleri 10.30- 13.30 Toplam: 12 Saat Grup süpervizyonu buluşması ( 1 saat birlikte karar verilecek) Kimler Katılabilir? • Profesyonel Koçlar • Liderler • Eğitmenler • Ebeveynler • İç barış ve ilişkilerde dürüstlük ,nezaket isteyen herkes Nasıl yapıyoruz? Zoom ile Online tamamen deneyimsel ve çember düzeninde bir akışla çalışıyoruz. Haftalık buluşma & Hafta içi bireysel çalışma egzersizleri & Grup içi empatik eş çalışmaları ile destekliyoruz.
20 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page