top of page

Gönülden Öğretmen


13, 20, 27 Mayıs, 3 Haziran 2020 - Online


Kolaylaştıranlar: Gizem Alav Şapçı, Fatoş Ateş


@aileicisefkat Gizem, Şiddetsiz İletişim’den edindiklerini “çocuklarla ilgilenen yetişkinler”le paylaşmayı çok seven bir eğitmen. @yeni_bi_dil Fatoş, bu yaklaşımı hayatında, okulunda yaşamaya odaklanmış bir İngilizce öğretmeni. Şiddetsiz İletişim’den ilhamla geliştirdiğimiz, öğretmenin ve öğrencinin ihtiyaçlarını merkeze alan “Gönülden Öğretmen” atölyesiyle, öğretmeni kendisiyle ilişkisinde, öğrencisiyle bağlantısında ve meslektaşlarıyla iletişimde destekleyerek güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Şiddetsiz İletişim’in araç ve yöntemlerini temel alacağımız ve pratik uygulamalarla destekleyeceğimiz “Gönülden Öğretmen”, Şiddetsiz İletişim’le tanışmış katılımcılar kadar bu yaklaşımı merak eden öğretmenlere de açık.

Hafta hafta şu konuların çevresinde gezineceğiz: * Benim de ihtiyaçlarım var * Sınıfta güven inşa ediyorum * Kaynaklarımdan güç alıyorum * Yalnız değilmişim

Her biri 2 saat süren 4 modülden oluşan bu online atölyeyi, katılımcıların Zoom programı üzerinden telefon veya bilgisayarla bağlanabileceği canlı ve interaktif video konferanslar halinde sunuyoruz. Katılımcılar, katılamadıkları modüller olduğunda, çalışmaları ses kayıtlarıyla takip edebilirler.

Bilgi ve kayıt için: 0532 524 43 83 / gizemalav@gmail.com

50 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page