top of page

Kendimle Barış, Dünyayla Barış


9, 16, 23, 30 Mart, 6, 13 Nisan 2021 - Online


Kolaylaştıran: A. Sezer Aksoy


25 yıllık girişimcilik serüvenimde gerek kendime doğru yolculuğum sırasında yaptığım çalışmalarımda gerekse de sunduğum eğitimlerim, atölyelerim aracılığıyla yaşamlarına dokunduğum kişilerde deyim yerindeyse hangi taşı kaldırsak altından erken çocukluk dönemi, anne-babamızla olan ilişkimiz ve iletişim biçimlerimizin çıktığını gözlemledim. Huzurlu, mutlu, keyifli bir hayatı yaşayabilmenin kendimizle buluşup, kendimizi sarıp sarmalayıp, barışmamızla mümkün olabileceğini düşünüyorum. Kendimle barışmanın ise aynı zamanda dünya ile barışmak anlamına geldiğine inanıyorum. Programda neler var? “Kendimle Barış : Dünyayla Barış” programının içeriğini tasarlarken çeşitli uygulamalar, alıştırmalar, bireysel ve grup paylaşımları aracılığıyla yaşamında kalıcı bir etki yaratacağına inandığım bir çok değerli psikoterapistin geliştirdiği yöntemleri süzüp damıtarak bir araya getirdim.

Bunlardan bazıları; Şiddetsiz İletişim - Marshall Rosenberg Hümanist Psikoloji - Carl Rogers Transaksiyonel Analiz - Eric Berne Drama Üçgeni - Stephan Karpman

Güvenli Bağlanma - John Bowlby ve Mary Ainsworth Aile Dizilimi- Bert Hellinger Mindfulness Meditasyonları Programa katılman sana ne sağlar?

&Hayatında sürekli tekrarladığın düşüncelerinin, duygu ve davranışlarının ardındaki nedenlere ışık tutacak / anlayabileceksin &Yaşamındaki “sevgi akışı” nın önündeki engelleri görüp farkına varacak; daha çok neşe, huzur, iç ferahlığını hissedip hafifleyeceksin &Kendine sevgiyi, şefkati, güveni geliştirebileceğin yaşamında uygulayabileceğin araçlarla tanışacaksın &Kendini yaşamın zorlayıcı koşullarına karşı güçlendirebileceğin içgörü edineceksin &İçinde yıllardır duyulmayı, görülmeyi bekleyen “Hayır” larının sesini duyacaksın &Duyularının ve Duygularının sana yol göstermesine nasıl izin verebileceğini yaşayarak deneyimleyeceksin &Kendi özünle buluşacaksın

Programın Süresi nedir? Programın süresi haftada bir kez akşam buluşmalarla toplam 6 haftadan oluşmaktadır. Her buluşmanın süresi 2,5 saat olmak üzere toplam 15 saattir.

Bilgi ve Kayıt: 0532 2959430 kendimlebaris@gmail.com66 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page