top of page

Ceyda Kansızlar

1984 İstanbul doğumlu ve 2007’den beri özel sektörde çalışıyor, şu anda Kopenhag'da yaşıyor. 2015 yılında Vivet Alevi ile yollarının kesişmesi sonucu Şiddetsiz İletişim ile tanıştı. O zamandan bu yana Şiddetsiz İletişim’i hayatının merkezine koyarak,  kendisiyle ve başkalarıyla kurduğu iletişimde şefkat diline odaklanmak,  yargıların arkasındaki ihtiyaçlarla bağlantıya geçebilmek ve hayata hizmet eden seçimler yapabilmek konusunda keşif, büyüme ve paylaşım yolculuğuna devam ediyor.

Türkiye Şiddetsiz İletişim Derneği üyesi,  Vivet Alevi mentörlüğünde Sertifikalı Eğitmen adayıdır. 

Suçluluk, Kızgınlık, Utanç ve Kendine Şefkat alanlarında derinleşmek için Liv Larsson, Robert Gonzales gibi Uluslararası sertifikalı eğitmenlerle birçok çalışmaya ve workshop´a katıldı ve  onların asistanlığını yaptı.

2018 yilindan bu yana özellikle Kendine Şefkat alanında derinleşmek için Eurolife programı kapsamında Robert Gonzales ile cok yakın calışıyor.

Türkiye içi ve dışında aktif olarak bireysel koçluk seansları, Şiddetsiz İletisim Giriş eğitimi ve Suçluluk, Kızgınlık, Utanç ve Kendine Şefkat konularına odaklı atölye calışmaları düzenliyor. 

2021yılı itibariyle Siddetsiz Iletisim`deki yol arkadaşları Şükrü Bozkurt ve Selcen Akkoç ile Farkında İletişim paylaşım platformunu kurdu.

Daha fazla bilgi için: ceydakansizlar@gmail.com

farkindailetisim@gmail.com

Instagram hesabi: @ceymood, @farkindailetisim

resim_2021-03-13_185351.png
bottom of page