top of page

Ceyda Hirsch
CNVC Sertifikalı Eğitmen

Galatarasay Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hirsch, 2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA programını tamamlamıştır. 2007 yılından beri uluslarası şirketlerde finans kariyerine devam etmekte olup, 2020 yılından beri Kopenhag'da yaşamaktadir. 

 

2015 yılında Vivet Alevi ile yollarının kesişmesi sonucu Şiddetsiz İletişim ile tanıştı. Şiddetsiz İletişim’i hayatının merkezine koyarak, hem iş hem özel hayatında kendisiyle ve başkalarıyla kurduğu iletişimde şefkat diline odaklanmak,  yargıların arkasındaki ihtiyaçlarla bağlantıya geçebilmek ve hayata hizmet eden seçimler yapabilmek konusunda yasadigi keşif, büyüme yolculuğu ve Suçluluk, Kızgınlık, Utanç ve Kendine Şefkat alanlarında derinleşmek için Liv Larsson, Robert Gonzales ile yaptigi uzun soluklu calışmaların hayatında büyük donüştürücü bir etkisi oldu.

Şiddetsiz İletişim çalışmaları sırasında beden baglantısı ve travma bilinci konusundaki keşifleri ve merakı onu transpersonal psikoloji konusunda araştırma yapmaya ve deneyim kazanmaya yönlendirmiştir. 2018 yilinda holotropic nefes çalışmalarıyla tanışmış, 2020 itibarıyle Stanislav Grof ve eşi Brigitte Grof tarafından kurulan Uluslararası Grof® Legacy Training programı kapsamında eğitmenlik eğitimine Fransa´da devam etmektedir.

2018 yılından beri Şiddetsiz İletişim Sertifikalı Eğitmen adayı olan Hirsch, 2021 yılında Türkiye Şiddetsiz İletişim topluluğundaki yol arkadaşları Şükrü Bozkurt ve Selcen Akkoç ile “Farkında İletişim” paylaşım platformunu kurmuş ve Mart 2022’de sertifika sürecini tamamlamıştır.

 

Türkiye içi ve dışında aktif olarak bireysel koçluk seansları, Şiddetsiz İletişim atölyeleri ve Suçluluk, Kızgınlık, Utanç ve Kendine Şefkat konularına odaklı derinlesme atölyeleri düzenlemekte, uluslarası pazarda çalisan bir yönetici olarak iş hayatında empatik liderlik konusundaki keşif, büyüme ve paylaşım yolculuğuna devam etmektedir.

 

Daha fazla bilgi için: ceydahirsch@gmail.com

farkindailetisim@gmail.com

Instagram hesabı: @ceymood, @farkindailetisim

fotoceyda.png
bottom of page