top of page

Esin Erek

Dünyada arzu ettiğim barış ve huzurun inşasına, önce kendimden başlayarak katkı sağlamaya çalışan bir birey olarak tanımlıyorum kendimi. Şiddetsiz İletişim metodunun empatiyi artıran, kişiyi iyileştiren, birbirimizle bağları güçlendiren yönlerini deneyimledim ve deneyimlemeye devam ediyorum. O nedenle bu yöntemi yaşamayı ve paylaşmayı çok seviyorum.

 

İTÜ Tekstil Mühendisliği mezunuyum ve PCC ünvanlı profesyonel  Erickson koçuyum. Şiddetsiz İletişimi Günebakan Gelişim’in kurucusu olarak yol arkadaşlarımla birlikte kurumlarda ve sosyal projelerde dönüşümü sağlayan güçlü bir araç olarak kullanıyor ve yaşıyorum.

 

Eğitimlerimizi Bağlantı Dansı ismiyle sunuyor ve kurumların ihtiyaçlarına göre tasarlıyoruz.

 

Esinlenme adıyla yayınlanmış bir kitabım var.  (https://www.youtube.com/c/Esinlenme

 

Mentörlerim David Weinstock’un kitabını İhtiyacın Olana Dönüşmek adıyla , Sarah Peyton’un kitabını Bilinçdışı Anlaşmalardan Özgürleşmek adıyla Türkçe’ye kazandırmış bulunuyoruz.

 

Bireysel  farkındalığı ve iç barışı artan insan sayısı arttıkça farklılıklara daha rahat alan açabileceğimize ve dünyanın daha  barışçıl bir yer olacağına inanıyorum.

O nedenle özellikle öfke, utanç, kızgınlık gibi duygularla  ve çatışma yönetimi ile çalışmayı seviyor insanın bütünlüğünü ve şefkatini geliştiren çalışmalar yapmaya niyet ediyorum.

 

Hakkımda daha detaylı bilgi için: https://esinerek.com/ben/ veya https://gunebakangelisim.com/esin_erek/ ‘e bakabilirsiniz.

 

daha fazla bilgi için:  gunebakangelisim@gmail.com’a  yazabilirsiniz.

Esin foto.JPG
bottom of page