top of page

Yedim Ama Neden?


12, 19 Mayıs, 2, 9, 16 Haziran - Online


Kolaylaştıranlar: Canan Çelikoğlu İrtem, Ece Özenç


Biz yolu Şiddetsiz İletişim eğitimlerinde kesişmiş iki arkadaş (Canan ve Ece) çalışmalarımızdan birinde farkettik ki kilolarımızla barışık gözükmemize rağmen içimizde özlemini duyduğumuz daha sağlıklı bir beden hayali var.O günden sonra yeme hallerimizin temel beslenme ihtiyacımız dışında hangi ihtiyaçlarımızı karşılamanın bir stratejisi olabileceğine dair düşünmeye başladık: N’oluyor da kendimizi buzdolabının önünde buluyoruz? Yeme alışkanlıklarımız neler? Hayalimizi hangi durumlarda nasıl sabote etmeyi başarıyoruz? Seçimlerimizin, seçim gücümüzün farkında mıyız?

Davetimiz mutfak ile haşır neşir olduğumuz şu günlerde yemek ile kurduğumuz ilişki üzerinden içimizde olup bitenle bağlantı kurmak.

Şiddetsiz İletişim adımları ile ilerleyeceğimiz bu yolcukluk, salı günleri zoom üzerinden gerçekleşecek 5 buluşmadan oluşmaktadır. 12/19 Mayıs 21.00-22.30 2/9/16 Haziran 20.00-21.30

Detaylı bilgi için 0533 491 08 09 numaralı telefondan ve ya eozenc@gmail.com email adresinden bizimle kontağa geçebilirsiniz.

108 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page