top of page

Ertele-me!


Tarihler: 8 Nisan-3 Haziran 2021 arasında Perşembe akşamları - Online


Kolaylaştıranlar: Alper Süzer, Asuman Kürkçü


İçinde seni harekete çağıran bir ses var mı? Olduğun yerde kendinle buluşup, içsel gücünden kuvvet alarak ayağa kalkmak ve istediğin hayata doğru harekete geçmek üzere kendi hızında adımlar atmak ister misin? Eğer içinde bir merak ve isteklilik oluştuysa, Şiddetsiz İletişim yaklaşımı ve pratiklerini temel alarak hazırladığımız içerikler, meditasyonlar ve çalışmalar ile sunacağımız ertele-me! atölyesine davetlisin. Bu atölyede; ✨ Senin için kıymetli olan değerlerinle, hayallerinle buluşmak ve onlara uyumlu seçimler yapmak, ✨ Seni engelleyen iç seslerinle şefkatli bir diyaloga girmek, ✨ Kafa karışıklığı, umutsuzluk, korku gibi konforsuz duyguları misafir etmek, ✨ Mükemmeli kovalamak yerine olduğun halinle hayata katılmak, ✨ Deneme-yanılmalar içinde kendini açıklıkla tutabilmek, ✨ Tek başına her şeye yetmeye çalışıp tükenmek yerine destek isteme kaslarını geliştirmek, ✨ Netlik ve harekete doğru kapasiteni gözeterek adımlar atabilmek, üzerine bir yolculuk yapacağız. Detaylar: Saat : 21:00-23:00 arası Online olarak zoom platformu üzerinde 8 oturum buluşacağız. (13 Mayıs tarihinde bayram sebebiyle oturum yapmayacağız)


Katılanlar ne dediler?


"Bu grup benim değişim sürecimde katalizör etkisi yaptı. Tutulmuş, görülmüş hissettim." Gülsenem


"Ben ne istiyorum" sorusunu merkezime koymak ve odağımı burada tutarak ilişkilerimde ricaları seslendirebilmek adına bana çok destek oldu." Meltem


"Çalışma düzeninde sorular,meditasyonlar, ev grup çalışması ve bunların sıralaması muazzamdı. Adım adım büyüme, farkındalığımın artmasına ve calışma için istekli olmama sebep oldu." LatifeBize katılmak istersen katılıma ve içeriğe dair daha fazla bilgiyi sana ulaştırabilmemiz için asununisleri@gmail.com'a bir mail atabilir misin?
76 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page